full screen background image

VIDEO: Inter (2) – Palermo (2), (31.kolo)

Inter je odigrao odlično prvo poluvrijeme i stekao sasvim solidnu prednost od dva gola da može mirno privesti meč kraju. Međutim naš klub ne bi bio to što jeste da svojim navijačima ne priredi neugodu do same završnice. Ušli smo u drugi dio nonšalantno i gosti su nas u tri minute šokirali sa dva gola krivicom naše pospane obrane. Na kraju dana smo ipak bili sretni jer je i sa tim jednim bodom povećana prednost ispred Juvenusa koji je izgubio u Genoi. Nadajmo se da ćemo onu igru iz prvog poluvremena ponoviti cijeli susret u Torinu i konačno otpisati pratnju za ovu sezonu.

Video: billyRI
Tekst: fanatico

[pro-player]http://www.youtube.com/watch?v=nxjCGicpZqw[/pro-player]
4 thoughts on “VIDEO: Inter (2) – Palermo (2), (31.kolo)

  1. fanatico

    Proradio nam je video! Imali smo tehničkih problema (tj. autor teme koju koristimo za stranicu je imao sa you tube-om)ali je na sreću večeras to riješeno. Taman smo napravili privremeno rješenje da idemo preko linka na Forum ali je sada sve u redu.

Odgovori