full screen background image

Sretan 105. rođendan!

Danas Inter navršava 105 godina, unikatan Klub koji zaslužuje proslaviti sa svim svojim navijačima…

Unikatan jer vezati se za Inter znači emotivno živjeti život, bez prestanka emotivno. To je kao da krećete u avanturu, sigurno ne u lagodan život. To je put koji može biti neugodan, ali pruža emocije koje ti ostaju zauvijek. To je Inter. Putovanje s Interom je takve vrste. Danas je rođendan: puno godina ima Inter, puno pozitivnih po tradiciji ali i napretku te ljubavi prema ovoj momčadi. Ljubav, ali i kritika koju dugujemo našim uvijek iskrenim, izravnim navijačima. Svaki navijač Intera se osjeća vlasnikom kluba i to me ne čini nimalo ljubomornim, jer i ja sam bio takav. Imaju potpuno pravo jer osjećaji vrijede puno više od novaca koji se ulažu u Klub. Stoga te ti osjećaji, taj osjećaj bliskosti nose prema posebnom šarmu. To možemo slaviti jednom godišnje, van svakodnevnih nogometnih zbivanja i taj dan zovemo rođendanom Intera. Dan kada su se mnoga gospoda sa šeširima, kravatama i štapovima našla i razmišljala kako bi trebalo stvoriti novu momčad u svakom smislu. Koja će biti međunarodna po mentalitetu i po imenu. Tako je i ostalo. Ostalo je i u igračima koji dolaze iz svih dijelova svijeta i koji su se vezali uz naš Klub. Ovaj rođendan moramo slaviti sa zadovoljstvom i ponosom što smo interisti i sa zadovoljstvom biti s onima koji dijele naše osjećaje. Osobno čestitam svim navijačima koji su Interova stvarnost, Interova snaga, ono što veže Inter. Kao na svaki rođendan obećajemo dobru godinu ili da nastavimo s istom strašću. Tu nema dvojbe isto kao što je nema u mojoj želji, osjećaju, odgovornosti i zadovoljstvu što mogu biti na usluzi ovom Klubu.
5 thoughts on “Sretan 105. rođendan!

 1. vale

  Buon Compleanno!

  Pridruzujem se cestitkama
  sa zeljom da nas Inter jos vise cini sretnima,
  puno zajdenickog druzenja, putovanja do G. Meazze!!
  Uz naravno slavlje, veselje sa pobjedama i peharima!

  Hvala Nikola i ja tebi cestitam kao i svim ostalim Interistima Forza Inter!!

  P.S. …una storia incredibile, meravigliosa, un’avventura che 105 anni dopo scatena 20 milioni di tifosi nel mondo.!!

  Fieri dell’Inter, sempre!!

  Pazza Inter Amala!!!!

Odgovori