Catania, 03.03.2013
Stadion:
“Angelo Massimino”
Gledatelja:
Sudac: Mauro Bergonzi, linijski suci: Vuoto i Costanzo, 4-i sudac: Dobosz, asistenti iza golova: Guida i Tommasi
Opomene: 37′ Pablo Alvarez, 55′ Rolin, 70′ Handanovic, 70′ Bergessio, 84′ Schelotto, 86′ Cani

1:0 – 7′ Bergessio, 2:0 – 19′ Marchese, 1:2 – 52′ Alvarez, 2:2 – 70′ Palacio, 2:3 – 92′ Palacio

CATANIA (4-2-3-1): Andujar – Alvarez, Spolli, Rolin, Marchese – Biagianti (77′ Almiron), Lodi – Izco, Castro, Gomez – Bergessio (85′ Cani)
U pričuvi: Frison, Potenza, Augustyn, Sciacca, Ricchiuti, Keko, Salifu, Messina, Doukara
Trener: Maran

INTER (4-3-3): Handanović – Zanetti, Chivu, Juan Jesus, Pereira – Guarin (77′ Cambiasso), Kuzmanović (46′ Stanković), Gargano – Schelotto, Rocchi (46′ Palacio), Alvarez
U pričuvi: Carrizo, Di Gennaro, Pasa, Mbaye, Jonathan, Kovačić, Benassi, Colombi
Trener: Stramaccioni

4 thoughts on “CATANIA – INTER 2 – 3

1. J.Zanetti4

ubice nas totenhem.. mozemo igrati samo bunker protiv njih i nadati se da im je preča premier liga od evrope

Reply
    1. Augment

po cemu ce nas ubiti???
      vidim kako su ubijali maribor, panathinaikos i lazio.
      osim bale-a nemaju postenog igraca

Reply
  2. fanatico

Nakon prvog poluvremena sam mislio da ćemo biti osramoćeni. Zašto uvjek ne možemo imati pristup kao drugo poluvrijeme. Konačno da napravimo preokret i u zadnjim trenucima.

Reply
  3. buraza

Svaka cast na ovoj neverovatnoj pobjedi!Ali Strami ako se ponovi jos jedno ovako poluvreme, to jest da izvede ovakvu prvu postavu treba dati otkaz.Kada je ubacio Kambijasa umjesto Guarina a svi smo ocekivali da ce to bit Kovacic da jos pritisnu Cataniu mislio sam da nema sanse do pobjedimo ali ipak hvala Palaciju!!!Forza INTER iiineka Strama daje sansu mladima Kova,Obi,Benasi,Alborno niko nema ovakve talente a nama sjede na klupu!