Milano, 11.04.2012
Stadion:
“G.Meazza”
Gledatelja: 46.327
Sudac: Andrea Romeo (Verona), linijski suci: Passeri i Nicoletti, 4-i sudac: Merchiori
Opomene: 20′ Samuel, 45′ Pesoli, 60′ Vitiello

0:1 – 6′ D’Agostino, 1:1 – 42′ Milito, 2:1 – 81′ Milito (pen)

INTER (4-3-3): Julio Cesar – Zanetti, Lucio, Samuel (38′ Nagatomo), Chivu – Cambiasso, Stanković, Obi (68′ Poli) – Alvarez (77′ Pazzini), Milito, Zarate
U pričuvi: Castellazzi, Ranocchia, Guarin, Forlan
Trener: Andrea Stramaccioni

SIENA (4-4-1-1): Pegolo – Vitiello (74′ Contini), Terzi, Pesoli, Del Grosso – Mannini, Vergassola, Bolzoni (63′ Gazzi), Brienza – D’Agostino (63′ Gonzalez) – Destro
U pričuvi: Brkić, Belmonte, Grossi, Sestu
Trener: Giuseppe Sannino

533-011

533-021

14 thoughts on “INTER – SIENA 2 – 1

1. kahra21

odavno nisam gledao bolju utakmicu, ovo drugo poluvrijeme smo igrali kao barca, drago mi je zbog zaratea, milita i obija, ricky zakazao večeras ali drugo poluvrijeme 10+

Reply
  2. kico

Prolazna ocjena za drugo poluvrijeme i cestitke za Milita.Ostali prosjek kao i cijele sezone.Alvarez i Zarate totalno beskorisni. Ja se iskreno nadam da ovo neko gleda i da ovakvi u sljedecu sezonu necemo krenuti.I jos nesto….ovakvi penali nam ne trebaju jer mi smo INTER….po tome se ne prepoznajemo kao Milan.

Reply
    1. Ibrakadabra

Bas je Zarate po Milita i Zanettia bio najbolji na terenu, Alvarez jest nije imao svoju vecer. Ali meni se svidela igra zasluzena pobjeda odavno vako nisam ih video posjed lopte 70%, valjda mozemo do to 3to mesto, idemo pobediti u Udine! Forza!

Reply
      1. kico

Zaboravio sam kapitena,on je gigant,ok slazem se da je pobjeda zasluzena,ali druze Zarate je totalno neucinkovit,individualni pokusaji koji ne prolaze.

Reply
        1. Pepo

Gluposti lupetas, Zarate je odlican krilni igrac, em sto nije igrao cijelu sezonu em sto kad je ulazio, igrao bi centarfora. S obzirom da strama konacno forsira 4-3-3 a ne ostale kvazi formacije koje ne pasu igracima intera, ocekujem da ne izgubimo niti jednu tekmu do kraja sezone i da ce zarate ulovit takvu formu da cemo plakat sto je sezona i zavrsila. Zarate u 3 tekme ima gol i 2 odlicne asistencije. Da je od pocetka sezone igrao krilnog igraca imao bi na kontu barem 8 golova i 12 asista, ako ne i bolje brojke. I Ronaldo po utakmici popusi barem 7-8 duela i pukne po golu barem 10 puta ali dok zabija i asistira nikome nista. Tako i zarate kad uhvati jos vise samopouzdanja bit ce nesalomljiv!
          FORZA INTER

Reply
          1. kico

S obzirom da prvi put citam tvoje komentare da se pretpostaviti da si ti propustio dobar dio sezone prijatelju…Zarate je za tvoju informaciju jedan od najsigurnijih koji ce napustiti Inter,,,vjerovatno sto je toliko ucinkovit..ili mozda 2 asistencije i 1 gol vrijede 15 miliona.

3. irriducibile

Tko priča da je Zarate bio loš,taj je sigurno nije gledao istu utakmicu…momak mi inače ide pomalo na živce ali je jučer bio među boljima s Zanettiem a pogotovo Militom koji su neki prije nedavno pričali da je rupa i da mora otić…ma on je pravi interov princ!!