full screen background image

Proença sudi protiv OM-a, 21 pozvani igrač

Revanš meč Lige Pvaka Inter-Marseille igra se u utorak (13.03.) na “Meazzi” sa početkom u 20:45h. Pravdu će djeliti Potugalci, a glavni sudac je Pedro Proença. Linijski suci: Bertino Cunha Miranda i Riccardo Jorge Ferreira Santos, 4-i sudac: Joao Carlos Santos Capela, asistenti iza golova: Manuel Jorge Neves Moreira De Sousa i Duarte Nuno Pereira Gomes. Ranieri je odabrao 21 igrača:

Vratari: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni

Obrambeni: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 37 Davide Faraoni, 55 Yuto Nagatomo

Vezni: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 17 Angelo Palombo, 18 Andrea Poli, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 48 Lorenzo Crisetig

Napadači: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Diego Forlan, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate

7 thoughts on “Proença sudi protiv OM-a, 21 pozvani igrač

1. J.Zanetti4

ako primimo 1 gol, to znaci da moramo postici 3 da bi prosli dalje..

pitanje je sta uraditi da smanjimo sanse Marseju na minimum i da odigramo utakmicu bez primljenog gola???

po mom skromnom misljenju, potrebna nam je ČVRSTINA u zadnjoj liniji koju bi mogli ciniti Maicon-Lucio-Samuel-ZANETTI …

vezni igraci moraju biti sveži, spremni za trcanje i agresivnu igru. nadam se da je Cambiasso odmoran, i voleo bih videti istu igru Stankovica kao protiv Chieva. pored njih definitivno i Polija

napad mora biti pokretljiv.. tako da staticnog Pazzinija treba izostaviti.. napad moraju predvoditi Snajder Forlan Milito sa dosta otvaranja i kretanja

nasa realnost je igra u rombu 4-3-1-2

mislim da imamo sanse, bez obzira sto ce Marsej igrati bunker i kontru.. 48.000 je prodatih karata do juce, tako da se nadam da ce biti do sutra puno navijaca na tribinama i da ce pesmom podici svoju ekipu

nadam se prolasku!! FORZA INTER !!!

Reply
    1. quaresma

J.Zanetti4 ja bi tebe stavio za trenera, al ozbiljno 😀
      uvjek se slažem s tvojim mišljenjem i ja bi tako postavio ekipu. Uvjek rado pročitam tvoj komentar…:)
      Forzzzaaaa
      idemo dobit večeras!!!!!!

Reply
  2. dario108

Imamo se pravo nadati, ali ništa od toga, preloši smo da bi prošli dalje, a možda i bolje nego da dobijemo u nastavku Barcu, Real il’ još gore Apoela ili Basela (ako prođe).

Reply
  3. Augment

uci u mec BEZ KALKULACIJA!

naravno mi cemo gledati suprotnu pricu.. mozda cak i voditi na poluvremenu i cekati .. onda ce nam dati gol sa 40 metara i nesto cemo kao pokusati mozda doci do 2-1 ali ce biti kasno..

Reply
  4. Milet0tti

samo da ne budu igrali od pocetka polako i kao doc ce gol, volio bih da od prve minute naprave presing jer budu li pustili ode vrijeme i bit ce kasno se cupati