full screen background image

Posjetite naš Forum – Isplati se

Za svoje drugo obraćanje kroz kolumnu odlučio sam se obratiti svim posjetiteljima naše stranice i foruma iako sam već imao dobru temu za pravu kolumnu, ali ne mogu a da o sljedećoj temi ne napišem nekoliko rečenica.

Upravo maloprije sam napravio jednu malu analizu posjetitelja foruma i stranice, i došao do ne baš pohvalnog podatka: aktivno na forumu sudjeluje 20- ak osoba, od čega 15-ak sa više od 500 postova, a 5-6 sa više od 200 postova. Ako uzmemo u obzir trud vodećih ljudi na stranici onda je to jako malo aktivnih članova, i u najmanju ruku poražavajuće !!
Ovaj podatak me ne bi zabrinjavao da imamo jednako mali broj posjetitelja stranice i foruma, ali situacija je kod posjeta skroz drukčija.

Inter U Srcu Forum

Inter U Srcu Forum

Često, a pogotovo za vrijeme naših utakmica, broj posjetitelja drastično poraste, znam, ima tu i gostiju iz suparničkih tabora, ali ima i naših, registriranih članova koji nikada nisu ostavili niti jedan post. Ljudi, probudite se, ohrabrite i napišite koju pametnu, dobru, poučnu… pišite bilo što, jer tema ima i više nego dovoljno !!!
Zato bi ja iskoristio priliku i pozvao sve naše članove i posjetitelje, koji su svakodnevno prisutni na forumu i stranici, da podsjete svoje prijatelje, kolege, sve Interiste, na naše postojanje. Jer što više ljudi daje svoje komentare i mišljenja to je tema interesantnija i kvalitetnija.
Kako ne bi ostalo sve samo na praznim riječima, ja ću prvi za početak ponovo poslati mail svim članovima Inter cluba Rijeka i ukratko im pojasniti što se ovdje događa, te ih pozvati na aktivno sudjelovanje na forumu, a kako sam maloprije napomenuo, isto očekujem od svih vas.
Mlada smo stranica i pred nama je još puno toga, nadam se; lijepoga, ponosnoga i časnoga, i zato, dajmo svi svoj doprinos da postanemo broj 1 na ovim prostorima !!

Za sada toliko, prvu kolumnu sa sportskim sadržajem pripremam za vikend, a drugu odmah nakon Udina ( kratka reportaža sa utakmice na koju ipak ide nas 15-ak )

Forza Inter

Antonio
14 thoughts on “Posjetite naš Forum – Isplati se

 1. fanatico

  Ljudi se ustručavaju pisati… ali ja isto sugeriram da se oslobode jer svatko sigurno ima što za reći samo treba krenuti. Mi smo jedna obitelj i nemojte biti opterećeni pravopisom i slično pa da vas to sputava. Pišite slobodno i iznosite svoja zapažanja u vezi našeg kluba. Razmjenjujmo mišljenja i usput se ugodno družimo.

 2. Dexter

  Antonio svaka ti čast! Imam i ja jednog prijatelja koji je kao i ja zagriženi Interist, rekao sam mu za stranicu x puta, ali on nikako da dođe. Ustvari je njegov “problem” taj što nije comunity surfer i što u pravilu ne sudjeluje na forumima. Stranicu možda nekad i obiđe, ali na tome ostaje. Bilo kako bilo to me neće spriječiti da ga pozovem još jednom, i još jednom, i još…

 3. ibra

  obzirom na gore napisano,meni je palo na pamet da ne bi bilo lose da se mozda i drugim clanovima omoguci da napisu neki tekst, odnosno da se unutar stranice izrade blogovi, jer zanimljivije je citati neki konkretni tekst clana kluba (jer steknes dojam kako razmislja) nego pregledavati sve odgovore ili prijedloge po temama naznacenim na forumu. Naime, dosta ljudi zbog posla nema vremena to sve citati i komentirati, ali svatko moze bar jednom mjesecno napisati nekakvi tekst kojim iznosi svoj stav vezanu uz aktualna dogadjanja oko intera ili nas upucuje na nesto iz npr. povijesti intera.
  Na kraju opsaka! Ako ste vec znali da nema organizacije za utakmicu udinese-inter to ste mogli objaviti pod rubrikom putovanja, a ne na forumu i to kao odgovor na pitanje clana.
  Sve ovo gore je samo dobronamjerno! Forza inter!

 4. ibra

  pazite npr samo ovo. – na forumu pod temom igraci i treneri, a koja se odnosi na ibrahimovica imate prvi post od 3.05.2008. godine (raspravlja se hoce li ibra otici to ljeto), a pod istom temom se nastavlja i aktualna tema oko odlaska ibre. Totalno neprakticno za citanje i s vremenom postaje zamorno, pa je i to mozda razlog malog broja komentara i pisanja po forumu!

  1. fanatico

   jedan igrač ili trener – jedna tema. To je princip u koncepciji. To nikako nije razlog slabog pisanja na forumu. ne stoji ni to da se malo piše i komentira na forumu jer je prosjek za ovaj mjesec oko 250 postova na dan, što je za tako usko profiliranu stranicu (stranica za samo jedan klub) sasvim solidno. Daleko od toga da ne bi htjeli više i zato stalno radimo nova poboljšanja i ulaganja.

 5. Inter u srcu

  yup, mi bi rado objavili clanke/vijesti/misljenja od bilo kojeg naseg clana. Naravno taj clanak mora zadovoljiti neke standarde.

  Sto se tice individualnih blogova pod nasim krovom, radije bi dali ljudima koji nam salju clanke redovito mjesto na stranici nego odvajali blogove.

  Ideja je na mjestu i svakako smo otvoreni za prijedloge.

 6. Antonio

  I dalje dosta ljudi čita, ali ništa ne piše. Primjećujem svakim danom sve više gostiju, ali tihih gostiju. Dajte koju riječ !! Evo zbog dobre komunikacije na stranici nas više od 20 ide u Udine na utakmicu, a cijena je prava sitnica. Pridružite nam se u radu na stranici. Hvala

     1. fanatico

      direkt u Udinama, mislim da su ovi koji idu kupovali u Trstu ali je sad vjerojatno kasno i bolje je krenuti ranije pa kupiti na dan utakmice na stadionu.

Odgovori