full screen background image

IC Fedeli u novom broju “FourFourTwo”!

Najprestižniji svjetski nogometni magazin “FourFourTwo” (4-4-2), koji odnedavno izlazi kao licencno izdanje i u Hrvatskoj, objavio je u najnovijem izdanju za mjesec prosinac tekst o našem Inter Clubu Fedeli. Na stranici broj 7 u rubrici “Pisma” objavili su informativni tekst, uz dvije fotografije sa zadnjeg prijema u Appiano Gentileu, našeg predsjednika Antonia Bulića o radu našeg kluba.

Ovdje pogledati: 4921_001

U informativnom razgovoru sa urednikom hrvatskog izdanja cijenjenog magazina dogovoreno je i putovanje novinara “FourFourTwo” na derbi sa Milanom gdje bi bio naš gost prigodom čega bi bila napravljena velika reportaža o našem Inter Clubu.

Zahvaljujemo se uredništvu “FourFourTwo”, i uz nadu da ćemo uspješno i nadalje surađivati, želimo im puno uspjeha u radu te da hrvatsko izdanje postane jedno od najuspješnijih u njihovoj obitelji.
2 thoughts on “IC Fedeli u novom broju “FourFourTwo”!

Odgovori