full screen background image

Julio Cesar propušta Derby d’Italia

Nogometaši milanskog Intera neće po dobrom pamtiti gostovanje u Bergamu. Osim još jednog razočaravajućeg rezultata (1:1), treneru Ranieriju glavobolju je zadala i ozljeda prvog vratara Nerazzurra, Julia Cesara.

Brazilski vratar u redovima milanskog giganta, Julio Cesar ozlijedio se u srijedu u utakmici protiv Atalante te će propustiti subotnji derbi protiv Juventusa. Pretpostavlja se da je Cesar obnovio ozljedu lijevog butnog mišića koju je zadobio braneći za brazilsku izabranu vrstu.

Već na poluvremenu utakmice protiv Atalante brazilski vratar se požalio na bolove, a Ranieri ništa nije htio prepustiti slučaju te je u drugom poluvremenu stavio rezervnog vratara Castellazzija.

Liječnički pregled potvrdio je Cesarovu ozljedu lijevog butnog mišića, a talijanski mediji nagađaju da bi prvi vratar Intera trebao izbivati najmanje četiri tjedna s nogometnih travnjaka što znači da će sigurno propustiti veliki subotnji derbi protiv Bianconera i utakmicu Lige prvaka protiv Lillea.

Milanski velikan već dugo nije ovako loše započeo sezonu. Trenutno se nalazi na 16. mjestu, a sezona se tek zakuhtava.

Izvor: Sportnet.hr