full screen background image

Službeno priopćenje FC Intera: Mourinho je bio iskren

“Nakon što smo s posebnom pažnjom pročitali službeno priopćenje FC Juventusa naglašavamo kako je Jose Mourinho vrlo izravno i jasno odgovorio na jednake napade na naš klub. Naš trener je iznio svoje mišljenje, bez insinuacija i zlonamjere, bio je vrlo iskren, u svom stilu koji je u Klubu vrlo cijenjen.”

Bilo je to službeno priopćenje FC Intera kao reakcija na Juventusovo traženje da se Inter ogradi od izjava Jose Mourinha na jučerašnjoj press konferenciji. Naime, čuvši konferenciju Jose Mourinha, FC Juventus je objavio priopćenje za javnost u kojoj stoji kako je Portugalac pokazao manjak poštovanja prema Juventusu, njegovih 14 milijuna navijača, ali i čitavom talijanskom nogometu.
Preveo i uredio: nraguz
4 thoughts on “Službeno priopćenje FC Intera: Mourinho je bio iskren

Odgovori