full screen background image

SCHALKE 04 – INTER 2 – 1

1/4 finale LP: Schalke04-Inter 2-1
Gelsenkirchen, 13.04.2011
Stadion: Aufschalke Arena
Gledatelja:
61.000
Sudac: Damir Skomina (SLO), Linijski suci: Primoz Arhar i Marco Stancin, 4-i sudac: Slavko Vinčić, pomoćnici iza golova: Matej Jug i Roberto Ponis
Opomene: 30′ Lucio, 43′ Raul, 58′ Thiago Motta, 66′ Papadopoulos, 87′ Schmitz, 90′ Ranocchia

1:0 – 45′ Raul, 1:1 – 49′ Thiago Motta, 2:1 – 81′ Howedes

SCHALKE 04 (4-4-2): Neuer – Uchida, Metzelder, Howedes, Sarpei – Baumjohann (73′ Draxler), Matip, Papadopoulos, Jurado (87′ Schmitz) – Raul, Edu (77′ Charisteas)
U pričuvi: Schober, Plestan, Hao, Karimi
Trener: Ralf Rangnick

INTER (4-3-3): Julio Cesar – Maicon, Lucio, Ranocchia, Nagatomo – Zanetti, Thiago Motta, Stanković (46′ Pandev) – Sneijder (80′ Coutinho), Milito, Eto’o
U pričuvi: Castellazzi, Cordoba, Kharja, Cambiasso, Materazzi, Coutinho
Trener: Leonardo
14 thoughts on “SCHALKE 04 – INTER 2 – 1

 1. fanatico

  Valjda je sada, nakon ovog otrežnjenja, malo jasnije onim kritičarima kojima smeta često pominjanje i veličanje bivšeg trenera, zašto je to tako i zašto Mourinha trebamo u dupe ljubiti. ON i isključivo ON je zaslužan za Ligu Prvaka koju nam je podario nakon 46 godina! Mislite što god hoćete o njemu ali NIKADA NE SMIJETE zaboraviti ono što je učinio za naš klub. Nismo mi još svjesni što je postignuto prošle sezone i da se Mourinho vječno moramo klanjati i spominjati ga za sva vremena i poštivati.

  1. forzainter

   Slazem se sa tobom u potpunosti. Dok nije bilo Murinja, mi smo samo igrale epizodne uloge u Ligi sampiona, cetvrtfinale bio maksimum (ne racunam ono polufinale sa Milanom, to nije bilo bas tako skoro). I on je prve godine ispao u osminifinala kad je bio Ibra, ali vec sledece tj. prosle…svi znamo…Nadam se da Interu nece ponovo trebati dosta godina da dodje do finala!

 2. interista92

  Ispali smo iz Lige Sampiona i sta je tu je… Valjda je sada svima jasno da Leonardo nije kalibar za klupi Intera i da na ljeto trebamo dovesti 2-3 kvalitetna zvucna pojacanja uz prodaju 4-5 ovih viska igraca… Inter mi je priredio dovoljno zadovoljstva proteklih 5 godina tako da me za ovo ispadanje zaboli kurcina idemo dalje idemo osvojiti Kup Italije i jos imamo teoretske sanse za Scudetto… Volim Inter vise od zivota i upravo sam pijan dok ovo pisem jer sam poceo posle gola Raula da udaram po rakiji idemooooo FORZA INTEEEEER SAMPIONE JEDINI GIGANTU… GAZI milan GAZI juventus RAZI romu GAZI sve sirom Italije a sledece sezone ako Bog da uz pojacanja i promjenu trenera ima da jebemo svakoga kao prosle sezone… FORZA INTEEEEEEEER !!!! INTER ! INTER ! INTER ! FORZA INTEEEEEEER !!!!

  1. File Ri

   “Inter mi je priredio dovoljno zadovoljstva proteklih 5 godina tako da me za ovo ispadanje zaboli kurcina” svaka čast na komentaru…
   Idemo dalje… ovo je škola i bolje da je ovako da se malo trgnemo.. Za nikim nećemo plakat i ocrnjivat nekog drugog… to je realnost Intera a sve prošle godine što se dogodilo je san i nebi ni Mourinho (uz sve pohvale) bolje prošao ove godine …. FORZA INTER…. INTER u <3

 3. kico

  Čudan je to osjecaj,ljude koje toliko volis,provedes toliko vremena uz njih odjedamput pocnu da ti se gade i pozelis im sve najgore u zivotu.Tako se osjecam sada,dok u glavi motam film i pojavu tj silovanje od strane čuvenog Daglasa Maicona,Tiaga Motte i Militta.Stvarno nisam ocekivao preolaz,ali stvarno,samo mrvu za pobjedu,za navijace,za klub za castan oprostaj,za prvaka Evrope,ako je cijena koju moramo platiti ta da nam se narednih 5 godina smiju i slade oni koji nas mrze,za sve sto su pomenuta imena uradila u narednih 5 godina,onda povlacim sve sto sam rekao.Najmanji je problem ispasti u četvrtfinalu LP,ali gledato ove veterane u veznoj liniji kako pokusavaju kreirati sansu za 90 minuta je previse blama za jednu sezonu,za kraj jedno veliko hvala Etou,Snajderu i momcima koji zele da jos uvijek igraju za Inter sa onim zarom.Kazete da volite Inter?Budite posteni recite da vi ne mozete nista.

 4. forzainter

  Sto se tice ove utakmice ne zna se ko je bio gori! Majkon katastrofa, tacan pas nije dao, Milito nije ni igrao utakmicu, Lusijo me u poslednje vreme sve vise nervira. I Leonardo je pogresio, po meni je trebao od pocetka da krene sa 3 napadaca! Koutinja malo koristi, a on je morao da pocne ovaj mec!!! Sve u svemu, od sledece sezone rekonstrukcija!!!

 5. in2terista1

  sa svakim komentarom se više-manje slažen,ali Mourinho je ipak prošlost,iako se i ja potajno nadam da bi se moga vratit u Inter,to čisto sumnjam pogotovo nakon njegove nedavne izjave da nakon Reala želi u Englesku,kako god bilo,smatran da je Leonardo jedan mladi i perspektivan trener koji ipak nije dorasta izazovu klubu gabarita ka šta je Inter i uz to potreban je veliki remont u ekipi,to je sada valjda više nego očito,tako da s nestrpljenjem čekan ljetni mercato i križaljku za iduću sezonu,FORZA INTER!!!

 6. MukiIceman

  Ja sam vala ponosan na Inter i rad ove godine…Doveli smo Ranochiu, Coutinha, Nagatoma i Pazzinija…Ovu utakmicu su odigrali na nivou (Ranochia i Nagatomo)…Coutinho je u onom kratkom roku pokazao barem malo da ima talenta i da ga ceka velika karijera….A za Pazzinija jednom rjecju IGRACINA…Par prepravki poput Chivu, Cordoba, Pandev i ostali i sve ce doci na svoje…Mourinho fali ali ako ga nema zivjeti se mora i cekati drugog Hererru ili Mourinha!!!! To je to…Srce su ostavili vcrs na terenu a to se pokazalo tako sto je zadnja linija bila na centru a i trcali su puno gore dole zbog prekida, sto je rezultovalo kako su nas lagano kasnije prolazili i cudo pa nam opet 5 nisu uvalili….ali tu je sta je…FORZA INTER!!!

 7. in2terista1

  doveli smo te igrače,istina,ali nažalost kasno se taj posa dobro počeja radit,tek kad se vidilo da je stanje postalo ozbiljno,onda su se zasukali rukavi,ali nema veze,nadan se samo da će se dobar posa iz prvog miseca nastavit obavljat i kroz ljetni mercato

 8. DD

  Treba nam barem 3-4 nova igrača, bez toga mislim da neće biti ništa. Svaka čast za Pazzinia, Ranochiu, Nagatoma, oni su stvarno “pojačanja”, ali recimo Karhja mi je totalno bez veze…što se trenera tiče tu mislim da nema baš šta puno za popravit, jer ih baš i nema puno na tržištu kvalitetnih i slobodnih, naravno ako bi se Mou vratio to bi bilo fantastično.
  Nadam se u malo veću rekonstrukciju za sljedeću sezonu!

 9. limvo_likce

  samo zelim da kazem da je smijesno vidjeti 19 golova u nasoj mrezi u sezoni kada branimo trofej lige prvaka!!! drag mi je leo iz nekoliko razloga al nije to to! sto se tice trenera mislim da nam treba neko kod koga je disciplina i cvrstoca prije ljepote tako da kazem, tipa Guus Hiddink ili Fabio Cappelo, slazem se sa fanaticom da tek sad shvatamo sta je Mou uradio i da mu trebamo biti vjecno zahvalni! sto se tice igraca uglavno vecini starijih igraca sa duzim stazom ako nista ponuditi mjesto u upravi za njihove zasluge a ko ne zeli to pustiti ga da ide zavrsiti karijeru u ekipi u kojoj je poceo karijeru, pojedine igrace tipa Chivu, Pandev prodati, Suazu istice ugovor mozda jos neke, sacuvati Nagatoma, Kharju ne (iako mislim da je odradio svoj posao u januaru kad pola veznog nije bilo) dovesti nekoliko mladjih, kreativnijih mozda 4 igraca: 2 vezna, po jednog odbranbenog i napadaca! sto se tice Lea sticem utisak da previse postuje ove starije igrace do te granice da ih se “boji” , niti ih smije izbaciti iz postave niti zamjeniti, mada mislim da bi ovi mladji u vise situacija odradili bolji posao!

Odgovori