full screen background image

Suarez: Postoji interes za Aguera

Posljednjih dana vrlo je malo pravih vijesti u vezi našeg kluba, svi pišu o mogućem odlasku Kake iz našeg gradskog rivala Milana.
Ipak, izdvajamo potvrdu Interove legende i skauta Luisa Suareza u vezi Aguera: “Da, Aguero je vrlo zanimljiv Interu, ne samo zato što ga preporučuje Maradona. To je sve sto ću vam reći, ne želim pokrenuti nagađanja. Prvo moramo sačekati kraj sezone, potom razgovarati s Mourinhom. A s druge strane, Inter nije jedina zainteresirana stranka, tako da je sve moguće.”

Manchester City u Milano nije došao samo po Milanovu zvijezdu. Prema talijanskim medijima bogati šeici su na Morattijev stol stavili 8 milijuna Eura za Marca Materazzija. Iz Intera, a i sam Materazzi to su opovrgnuli. Glasine su vezane za još nekoliko Interovih igrača. Tako je Redknapp na Meazzu u utorak došao gledati Adriana, a vidio je Hernana Crespa. Tottenham će navodno ubrzo poslati ponudu za Argentinca. U prilog tome ide činjenica što će Crespo izgleda ponovno izostati s liste za Ligu prvaka Jose Mourinha, dok mu London garantira bar Kup UEFA. Kao alternativa se spominje i Bologna. Španjolski Espanyol bi želio Balotellija na posudbu, ali već je potvrđeno kako od tog nema ništa. Nadalje, iz Lyona su izjavili kako ih je Inter kontaktirao u vezi Benzeme. Stoga, iz svega rečenog u posljednje vrijeme talijanski mediji zaključuju kako Inter na ljeto sigurno dovodi napadaca koji će praviti društvo Ibrahimoviću u početnoj postavi. Pitanje je jedino tko će to biti – Aguero, Drogba, Benzema, Milito ili Tevez. Posljedično, netko od trenutnog napadačkog arsenala sigurno odlazi – Adriano, Balotelli, Crespo ili Cruz.

Jose Mourinho je za engleski Sky Sports izjavio kako mu se jako sviđa Jermaine Jenas iz Tottenhama, te kako bi ga volio vidjeti u Interu. Stoga nije isključeno da on bude dio razmjenskog paketa ukoliko londonski klub uistinu pošalje ponudu za Crespa ili Adriana. Isto tako, ostao je impresioniram lijevim braničem Garethom Baleom: “U Engleskoj trenutno nema boljeg od Ashleya Colea, ali Bale me impresionirao. Ima isti instinkt kao Cole, zna napadati i ima ubojitu ljevicu. Vrlo je sličan Coleu. Zna se postaviti, ali i igrati u napadu, te nabacivati korisne lopte napadačima. Neprocjeniv je svakoj momčadi. Gledao sam ga i prije nego je došao u Tottenham i uvijek sam bio impresioniran njegovom napadačkom prirodom.”

Preveo i uredio: nraguz
One thought on “Suarez: Postoji interes za Aguera

Odgovori