full screen background image
Search
Wednesday 20 October 2021
  • :
  • :

Paolillo: Inter nije povlašten kod sudaca

Od vijesti oko našeg kluba danas se posebno ističu one o potenicijalnim pojačanjima u napadu. Tako Mediaset donosi vijest da Inter osim Drogbe i Ibiševića vreba na Adebayora. Sve je to samo priča zasad, jer od ranije je poznato kako je i Acquafesca u igri. A svi četvoro sigurno neće doći. Stoga ćemo sve ove spekulacije uzeti s rezervom.

Ernesto Paolillo je izgubio svoju standardnu mirnoću kada su ga upitali o favoriziranju Intera kod sudaca. Interov direktor strastveno je stao u obranu našeg kluba: “Apsolutno isključujem favoriziranje Intera kod sudaca. Greške svakako postoje. Pritom mislim na jedanaesterce dane nama, ali i one svirane protiv nas.” Kao i svi koji ovih dana u Interu staju pred medije, i Paolillo je komentirao slučaj Adriana: “Ako uspije riješiti svoje osobne probleme bit će pravi. Mi sigurno nećemo ići na tržište sada, nemamo potrebe za dodatnim ulaganjima. Broj i kvalitet sadašnje ekipe dopušta nam da mirno nastavimo u dosadašnjem pravcu.”

Preveo i uredio: nraguz
One thought on “Paolillo: Inter nije povlašten kod sudaca

Odgovori