full screen background image

Kup prvaka blizu vas!

Sjajna vijest za sve koji u nedjelju, 27. ožujka imaju slobodnog vremena, a dovoljno su blizu Trsta…

Pokal Lige prvaka koji je Inter osvojio u Madridu 22. svibnja 2010. na svojoj turneji po Italiji zaustavit će se u Palazzo Gopcevich na adresi Via Rossini 4a od 10 do 19 sati.

Moguće se slikati sa peharom uz prigodnu cijenu za članove Inter Cluba od 5 EUR, a sav prihod ide u dobrotvorne svrhe u sklopu projekta Inter Campusa: Inter per l’UNICEF. Ista cijena je za djecu do 10 godina. Za one koji su u pratnji članova Inter Cluba cijena je 10 EUR, a za nečlanove 20 EUR.

Ne zaboravite ponjeti vlastite foto aparate.
2 thoughts on “Kup prvaka blizu vas!

  1. fanatico

    Stavio je billy sliku na forumu još juče popodne, a ja sam odmah tu sliku stavio pod IC FEDELI gdje su podaci o našem klubu na stranici, jer je to doista vrijedno slike sa nekim igračem. Jedinstvena prilika slikati se sa pokalom Lige prvaka i to kad smo mi prvaci.

Odgovori