full screen background image

Spremna “lista za odstrel”

Adriano, Luis Jimenez, Hernan Crespo i Olivier Dacourt. Ta četiri imena su slobodna u siječnju, Mourinho je dao na znanje upravi Intera. Najveći problem je kako se riješiti Adriana. Stoga su se u Interu dosjetili klauzule kojom bi Adriano mogao biti prodan jedino u inozemstvo, a ne bi se smio vratiti u talijanski nogomet prije 2012. Rinaudi, Adrianov agent doduše je rekao:
“Adriano želi ostati u Interu.” Po ponašanju, ne bi se dalo zaključiti. Mnogi smatraju da Imperatore upravo zbog želje za razvodom od Intera stavlja strpljenje klupskih čelnika na kušnju, a Mourinho je definitivno svoje živce već izgubio. Isto tako, iz ovoga se može zaključiti kako će pregovori s Juliom Cruzom započeti uskoro, a Aguero je sve realnija opcija.

Strateg Intera nije zadovoljan nastupima Quaresme, pa je predsjednika Morattija zamolio da u siječnju kupi Maloudu. Na stol je stavljeno 14 milijuna Eura, ali Chelsea je već odbio takvu ponudu. Sam Malouda se izjasnio: “Inter? Imam ugovor s Chelseajem koji namjeravam ispoštovati do kraja.”

Stiže i vijest kako je Inter zainteresiran za mladog Belgijca Alexa Witsela, igrača veznog reda koji trenutno brani boje Standard Liegea. Njegova vrijednost je 7,5 milijuna Eura. Ovaj devetnaestogodišnjak je prošle sezone izabran za najboljeg mladog igrača belgijske lige. Uz Inter zagrizli su i mnogi engleski klubovi, a najkonkretniji je Manchester United koji uz naš klub slovi za favorita za otkup Witsela.

Thiago Silva je, bez citiranja sljedeće destinacije, službeno najavio oproštaj od Fluminensea na kraju tekuće godine. Kako se pisalo ranije, sljedeći dres koji će navući je crno-plave boje.

Preveo i uredio: nraguz
15 thoughts on “Spremna “lista za odstrel”

 1. nraguz

  A popodne je javljeno kako Inter ipak nece uzeti Yebdu iz Benfice. Yebda je sam rekao da je kontakata bilo, ali da ipak ostaje u Portugalu. Vjerojatno bi bilo puno i Yebda i Witsel. A Thiago Silva je gotova stvar. Tako ce sada Burdisso i Chivu preci u vezni red, rekli su u Interu. Ako Burdisso ne bude isao na posudbu u Fiorentinu. Jos ostaje dvojba hoce li Rivasa poslati ca. Sa svim tim promjenama bi se doslo otprilike na 24 igraca na treningu sto je Mourinho odmah zelio (21 + 3 golmana je njegov ideal).

  Meni je jedino zao sto odlazi Crespo.

 2. fanatico

  Slažem se za Crespa ali…Na ljeto to još treba proširiti na Matrixa, Figa, Burdissa pa i Rivasa na posudbu ako dovedemo ta planirana pojačanja u obrani. Treba razmisliti i o prodaji Dekija dok se može nešto uhvatiti novaca a pod uvjetom da dođe dobar i mlad veznjak.

 3. nraguz

  Slazem se 100%. Figo ce sigurno u mirovinu. Sto se tice Stankovica, valjda ce taj Witsel stici i biti dobar. Meni je zao Pelea, jer mislim da je on odlican igrac, a otiso je za ono jada od Quaresme i puno love (to je doduse Morattijeva stvar). Uglavnom i ja bih prodao bas igrace koje si nabrojao. A trebalo bi voditi racuna da dovedemo i kojeg Talijana. Jer, kad bi proslo 6+5 mi bi morali u Serie C2! 🙂

 4. fanatico

  Acquafresca je kupljen i treba ga vratiti na ljeto. Dalo bi se još toga naći ali mi malo glupo komentirati kad naši nikog niti ne spominju osim ljetos Aquilanija. Nisu to realizirali kad je bila prilika a već sad je sigurno i duplo skuplji.

 5. Dexter

  Meni je jedino žao što je na toj listi Jimenes. Nije momak dobio šansu, a čini mi se da vrijedi puno više nego što Jose misli. Lani je zabljesnuo nekoliko puta i činilo se da mu je budućnost svijetla i da je zaslužio biti dijelom nekog budućeg Intera. Međutim Mourinho očito ne misli tako.

 6. Adnan525 Tuzla BiH

  Ma na tu listu dodati Burdisa al sve cemo vidjet sta ce se desavat Mourinho je promjenjiv znam da je zabranio tako stankovicu da uopste nikad nece igrat da sebi nadje klub a on igra isto tako za Crespa ali je i on nabro neki nastup To je sve u redu samo hocu da kazem da bi ja licno se rjesio neki igraca iz intera al slabo slabo ,,,,

 7. ibra

  ma najbitnije je naci nekoga fantastica, da nam ne budu cambiaso i viera igraci sa najvise dodavanja po utakmici, te da zanetti ne popunjava rupe po terenu. Treba se rijesti figa, matrixa, stankovica (mozda), uzeti i jos jednog pravog napadaca (aguerro navono dolazi), mozda jos jednog stopera, ali to sve opet znaci uigravanje momcadi i mijenjanje kostura intera. Nije mi jasno zasto mancini nije igrao protiv udinesea i zasto toliko forsira ballotelija. momak ima smisla za igru, al nije jos kalibar da bude glavni igrac i da rijesava utakmice. Quaresma bi trebao proigrati jer u suprotnome to ce biti najveci promasaj intera i minus za mourinha. cini mi se da opet nesto ne stima u klubu.

 8. Adnan525 Tuzla BiH

  Slazem se ibra sa tobom kao mozda i nas vecina ovdje da nam treba igrac u vezi fantazista neko poput Kake ali mi ne mozemo imat Kaku zato trebamo napast werder za Diega jer on ce na kraju otici ali nece u Inter Mi uvjek trazimo napadace Mislim nemam nista protiv Agueira strasan igrac odlican ali kad veze nema nema ni napada ,,Nadam se da cemo prodat gore navedene Slazem se i za stankovica da i on ide figa matrixa cruza itd uglavno sto vise para dobiti i onda pokusat dovest igrace gdje skripimo….

 9. Adnan525 Tuzla BiH

  I licno mislim da oko Adriana se digla prasina previse Vise to rade novinari nego sama uprava niko ne moze znat ste je i kako je dok Moratti ne kaze A mogu svi pisat i govorit svasta Moratti odlucuje a novine ce pisat a mi cemo komentirat tako to ide i bit ce dok smo zivi Zato ja ne verujem da ce bit ista od ovoga

 10. nraguz

  Vec je poslana vijest s Morattijevim izjavama, danas ce bit na stranici. Naime, izjavio je kako su novinari sve preuvelicali i da s Adrianom nema problema. Osobno, sumnjam da je tako idilicno. Pa, Moratti nije svaki dan s momcadi.

 11. nraguz

  ibra, Balotelli je odlican, ali napadac, ne krilo! Slazem sa za Mancinija.
  Ali, evo sutra u Palermu ce navodno igrat: Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Samuel, Maxwell; Zanetti, Cambiasso, Vieira; Obinna, Ibrahimovic, Cruz.

 12. Dexter

  Vi koji zazivate dovođenje klasičnog fantasista vodite računa i o tome da bi se za njega morao ponovno uigravati potpuno novi sustav igre i to onakav kakvim većina ovih igrača gotovo nikad (ili brem u zadnjih 5 – 6 godina) nije igrala. Koliko bi to uzelo vremena? Isplati li se to uopće usred sezone?

Odgovori