full screen background image

Izjave nakon utakmice Juventus-Inter

Leonardo:

“U prvom poluvremenu smo se borili da uspostavimo igru i to smo radili jako sporo da bi se napadi mogli razvijati. Morali smo u nekoliko navrata sprijeciti par kontranapada. Juve je odigrao izvrstan mec dok je nama nedostajalo ideja. Prvi dio je zasluzeno zavrsio 1-0 za Juventus, u drugom poluvremenu malo smo poboljsali svoju igru napadali smo, ali Juve nam je ostavljao tako malo prostora, dobro su se branili. Mislim da je remi bio posten rezultat ali se nije dogodilo, da smo uspjeli zabiti na kraju bi pokusali i pobjediti. Ocekivao sam da ce Juventus biti dobar, gledao sam ih i promatrao kako se poboljsavaju protiv Cagliarija, danas su njihovi igraci citali igru i odigrali su fantasticnu utakmicu. Da budem iskren ja ne mislim da je sve gotovo, jos ima puno utakmica do kraja, konkretno mi imamo jos 14 dok ce ostale ekipe imati 13 utakmica do kraja. Nista nije izgubljeno, moj cilj se nije promjenio ako pogledate tablicu i utakmice koje su nam ostale do kraja mislim da imamo sanse, pokusati cemo pobjediti sto vise utakmica koje su pred nama.
Jedan poraz ili pobjeda ne mogu odluciti titulu, u Firenci imamo priliku ici gore igrati cemo protiv momcadi koja se vraca u formu tako da mozemo ocekivati jako tezak mec. U drugom poluvremenu poceli smo igrati bolje bilo je malo vise zivota u nama, sramota je da nismo u prvom dijelu krenuli u utakmicu kako treba i kako to inace radimo, nazalost primili smo gol u tom periodu. Materazzi umjesto Cordobe? Ivan u ovome trenutku igra jako dobro, ne mozete nekome suditi na osnovu samo jednog incidenta. Moramo poceti igrati bolje i uhvatiti kontinuitet igre i poceti osvajati ponovno bodove. Ako mislimo da mozemo pobjediti iducih sedam od devet utakmica to bi definitivno bila losa stvar. Ne mislim da je ovo bila odlucujuca utakmica, ono sto smo mi htjeli napraviti u ovoj utakmici je uhvatiti ekipe koje su nam pobjegle na vrhu ono sto u ovom trenutku moramo napraviti je podici glave i nastaviti graditi ono sto smo zapoceli. Potrosili smo puno energije zato sto smo morali stizati dosta bodova kojih smo bili u minusu. U prvom poluvremenu glavni problem je bila taktika igrali smo sa malo igraca ispred lopte sa Juventusom koji je bio jako kompaktan. Ne bih rekao da je bilo problema u obrani, problem je bio u Juventusovom napadackom nacinu igre.

Branca:

“Ovo je bila jedna od onih utakmica protiv Juvea koju smo navikli gledati u zadnjih par godina, trebalo nam je previse vremena da dodjemo do svoje igre a u drugom dijelu nismo imali srece u fazi zavrsnice. Da li ovaj poraz mjenja nesto? Ne, ne bi trebao napravili smo seriju dobrih rezultata kako bi se popeli na tablici i gdje bi imali mogucnost se boriti sa ostalima za titulu prvaka. Ima jos puno utakmica do kraja, mislim da je ovo prvenstvo drukcije ima puno tezih utakmica za igrati. Nagatomo? Imamo veliko povjerenje u njega, vec se sprijateljio sa suigracima i tehnicka priprema je skoro gotova. Nagatomo ce igrati u Firenci u srijedu zbog Mottinih kartona.”

Maicon:

“Ako gledamo samo prvo poluvrijeme ove utakmice usudio bih se reci da je Juventus zasluzeno dobio ovu utakmicu, no mi smo se u drugom poluvremenu vratili i bili smo bolja momcad. Bila je ovo losa utakmica zato sto smo izgubili, ali kao sto sam rekao nase drugo poluvrijeme nam govori da nam dolaze bolji dani. Svijesni smo nase snage i vec gledamo naprijed na utakmicu sa Fiorentinom, u srijedu ce biti kljucna utakmica koja nas moze zadrzati u utrci za prvenstvo. Postoje utakmice na kojima lopta hoce u mrezu a ima i meceva gdje nece uci u mrezu, nadajmo se da ce biti bolje u srijedu.”

3 thoughts on “Izjave nakon utakmice Juventus-Inter

1. J.Zanetti4

nije bitan poraz!! prvenstvo je i dalje dugo… moze puno toga da se desi!! trebaju nastaviti ovim tempom i rezultat ce doci. nije najbitnije osvojiti scudetto ali je vazno pokazati navijacima zelju za pobedama. nije smak sveta biti 2-3 na kraju… to je fudbal.
    idemo u firencu po pobedu! nece biti lako, sreca ce posluziti Eto’oa protiv Fiorentine!!

Forza Inter

2. forzainter

Ljudi sta je bilo sa ovim sajtom svo ovo vreme? A sto se meca tice, Juve je bio bolji, ali ono sta je Eto “USPEO” da promasi ono je katastrofa! Stvarno sam bio toliko razocaran i nesrecan posle onog promasaja da ne mogu da opisem! Ima jos puno meceva, a Milan ima dosta jakih utakmica, ali samo da smo bod uzeli sve bi extra bilo. Sta je tu je, idemo dalje…Forza Inter

3. gogyri

Na sta je spao Djubrentus da kod kuce prakticki igra bunker svih 90 minuta, iskreno im zelim da uspiju uci u europsku ligu jer to im je realan cilj sa ovakvom igrom,stvarno mi je krivo sta su se tako izvukli jer uopce nisu bili bolja momcad u jednoj slaboj utakmici, a drugo poluvrijeme smo bili puno bolja ekipa, a odavno nisam vidio nekog tako ljigavog igraca kao sta je jucer bio Chiellini, covjek je svaki duel simulirao i bacao se kao pokosen, takvi pokusaji prevare sudaca bi stvarno se trebali kaznjavati kartonima pa bi nogomet bio puno casnija igra.
    Ja mislim da i dalje realno mozemo uzeti scudetto samo sad protiv fiorentine krenuti od prve minute sa 100 posto i nametnuti igru i agresiju, kada je takav pristup uz ovakvu kvalitetu smo realno najjaca ekipa u Italiji i mislim da sam prilicno objektivan glede ove izjave….