full screen background image

Nakon domaćeg remija protiv Brescije (1:1), Inter je istim rezultatom okončao i gostovanje kod Leccea. Brojnim ozljedama oslabljenu momčad Rafaela Beniteza u vodstvo je u 76. minuti doveo prošlosezonski junak Diego Milito, ali samo tri minute kasnije Ruben Oliveira je glavom donio veliki bod domaćinu.

Interu je to već peti remi sezone (uz pet pobjeda i jedan poraz), a situaciju je iskoristio Napoli i pobjedom (1:0) u gostima kod Cagliarija skočio na treće mjesto ljestvice.

2 thoughts on “VIDEO: Lecce (1) – Inter (1)

1. marinST

Utakmicu nisam gledao,ali koliko vidim iz sazetka,stvaramo sanse,samo sto nas nazalost nece gol.Pandev je jedan od vecih krivaca zbog izgubljienih bodova,ono je teze promasit nego postici pogodak.Ali sto je tu je,idemo dalje,u nedjelju nas ceka milan i tu trebamo uzet sva tri boda!Forza Inter!