full screen background image

Sneijder potpisao do 2015.

Iako još nema službenih podataka predsjednik Intera Massimo Moratti danas je na sastanku dioničara Football Cluba Internazionale Milano SpA (d.d.) obznanio kako je nizozemski fantazista Wesley Sneijder potpisao novi ugovor s Interom koji ga s klubom veže do 2015.

Poznato je kako je Sneijder do sada imao ugovor od četiri milijuna Eura godišnje do 2014. a u pregovorima oko produživanja danas potpisanog ugovora potraživao je šest milijuna Eura do 2015.
2 thoughts on “Sneijder potpisao do 2015.

  1. stefi

    Nadam se da je vijest točna, ako je onda to prva dobra vijest u sezoni. Znam da je danas bila skupština dioničara kluba, bilo bi dobro da ako se može doči do podataka o financinskom stanju našeg kluba (prča je o minusu od 150 mil. eura) i eventualna komparacija s tzv. vodečim klubovima seria A i može evrope Engleska i Španjolska da znamo di smo. Sneijder je sadašnjost i budučnost Intera i ako je istina a nadam se daje istina jer je bilo puno pregovora oko novog ugovora ovo je dobra vijest.

Odgovori