full screen background image

Naš BillyRI bio je brz u sklapanju videa s utakmice 5. kola Serie A između Rome i Intera na rimskom Olimpicu unatoč porazu. On nije mogao doći na teži način – Vučinić u 92. minuti. Stoga, želite li da vam sažeci ostanu imalo u lijepom sjećanju ne gledajte sučevu nadoknadu drugog poluvremena… 🙂

8 thoughts on “Video: ROMA (1) – INTER (0)

1. marinST

gleda sam utakmicu,prvo poluvrijeme smo puno bolji bili,stankovic je pogodio precku,eto’o je imao dvije lijepe sanse,i u obadvije je pucao,iako je imao sneijdera na povratnoj u drugoj,te me ta njegova sebicnost pocinje nervirat.Roma puno bolja u nastavku,ali pobjedu nikako nisu zasluzili,remi bi bio posten.

2. Interista ZG

Da se razumijemo….prvo poluvrijeme smo kontrolirali igru i trebali smo realno vodit 2:0,al uz onakvo suđenje u drugom poluvemenu gdje je sudac natezao za romu…to je sramotno…gledao sam kompletnu utakmicu u 75min menez je trebao dobiti direktni crveni za start na Snajderu vidjela se očita namjera da ga polomi…isto tako gol je pao iz nedosuđenog prekršaja na snajderu na sredini terena…u drugom djelu dozvolili smo romi da nas potjera u krilo juliu cesaru,roma nakon 70. nije igrala nogomet nego se tukla…očito je da je roma morala pobjedit jer nekome ne odgovara da nakon 5. kola imaju 2 boda…vidi se da nam fale 2-3 kvalitetna pojačanja…bitno je ostati hladne glave i vratiti se navici pobjeđivanja već sada u Ligi prvaka…još nešto…Snajder,cambiasso i milito su odigrali jako loše partije i tu leži razlog što nismo dobili…Forza Inter

3. marinST

Interista ZG,u pravu si,najvise sta se tice pojacanja,koja su neophodna za napad,evo npr jucer,ili je to bio nedostatak napadaca,ili kukavicki potez rafe,ali on je napravio izmjenu milito-muntari!?

4. Augment

imam osjecaj da su se interovi navijaci razmazili.. izgubili pa izgubili boze moj, nije sramota izgubiti u derbiju od Rome sa 1:0.. desava se.. nije nas Roma satrala sad pa da ima mjesta za paniku.