full screen background image

“Roštilj – majstor” će peći Tottiju i društvu

Nicolas Burdisso od sljedećeg tjedna postaje igrač Rome. Argentinac je već lani u Rimu proveo sezonu na posudbi, a ovaj put njegov ugovor biti će na raspolaganju isključivo Romi.

Cijelo ljeto Inter i Roma razgovarali su i pregovarali o cijeni za Burdissa i nikako se nisu mogli dogovoriti. Na kraju je dovoljan bio samo jedan telefonski poziv Roselle Sensi Massimu Morattiju. Cijena – 5.5 milijuna Eura. Zbog tog razgovora neće biti potreban već dogovoreni sastanak dvojice sportskih direktora Brance i Pradea. Inter će na kraju dobiti manje nego je tražio, ali zadovoljiti će sve ostale strane.

Tako će naš “roštilj – majstor”, kako su ga neki naši članovi prozvali (Burdisso je uvijek pekao na Interovim roštiljadama i bio hvaljen od suigrača), od sada ražanj paliti isključivo za Tottija i crveno-žuto društvo. Burdisso je u crno-plavom proveo pet sezona, odigravši 138 utakmica i zabivši osam golova.

Nema vremena za odmor, još je osam dana do kraja prijelaznog roka. Luca Antonelli, lijevi bek Parme postao je igrač Intera. Stići će sutra ili u utorak sa formulom posudbe. Nedostaje još samo potpis.

Isto tako, Dirk Kuyt bi sljedeći tjedan mogao doći u Milano, međutim ta operacija nije ni blizu kraja. Postoji mogućnost da će uz novac u Liverpool Muntari ili Obinna. Massimo Moratti je na Sneijderove izjave kako bi volio da Kuyt zaigra za Inter odgovorio: “Nek se malo strpe obojica”.
30 thoughts on ““Roštilj – majstor” će peći Tottiju i društvu

     1. Bedd

      pa gledate li barem utakmice Rome protiv Intera ?
      Burdisso u finalu povrijedio Wessa a igro desnog beka.
      znaš i sam da Mexes i Juan nekoliko godina čine tandem a Meses je posebno poznat po grubosti ..
      sjeti se da je Materazzi posle finala kupa reko da im je Mexes poklonio pobjedu …

 1. Alvaro Recoba "20"

  Neka mu jos pere tangice onom pederčini velikommmm,,,i idiotu kakvog svijet nema,,a velika nocna mora smo mu mi i tako neka mu bude za citav zivot hahahahahaha,,,,a tek kokji kompleks ima od nass auuuuuuuu hehehehe!!!!

 2. Alvaro Recoba "20"

  Iduća tekma protiv Atl.Madrida!!!! 🙂 🙂 🙂 Daj boze da zapane za oci Branci ili ipak Tati Moratiju Aguerrooo joj,neznam dal ce te me pogresno shvatiti al moram da kazem da bi volio da zabije Interu jedno 2 gola 🙂 🙂 samo da ga Moratii vidi i da ga dovede u Interrr!!!! Sorryyyyy raja al sta cu kad mi je zapeo punooooo za oci nadam se da ce i Moratiju 🙂 🙂

 3. santon

  isti sam ti brate !!! ako slucajno budu zajedno u grupi ispunice mi se san. do sad nikad nisam gledao inter uzivo. iako volim partizan moje srce je crno-plavo i protiv intera nikad ne bih mogao navijati… ako Bog da vidimo se u BG..pozzz

  1. forzainter

   Ha ha..nisam ni ja gledao Inter, bice to prilika, a sto se tice navijanja…prvi put u zivotu bi mi bilo svejedno ko ce da pobedi kada igraju Inter i Partizan!!! Isao bih da se dobro zabavim!!! Valjda cemo ih izvuci!!!

     1. J.Zanetti4

      jeste jeste.. u cetvrtak u 18h

      iscekujemo dobar zreb po nas..

      od jacih Real, Marsej, Werder, Benfika i ostali su u drugom sesiru,

      od jacih u trecem sesiru su Totenhem, Salke..

      nadam se da cemo njih izbeci…

Odgovori