full screen background image

Predstavljeni novi dresovi

Inter je danas zajedno sa svojim sponzorom Nike-om predstavio kolekciju novih dresova za sezonu 2010/11. Prezentacija je bila u Nike trgovini u Milanu u ulici Corso Vittorio Emanuele II. Manekeni nerazzura su bili javier Zanetti, Esteban Cambiasso, Paolo Orlandoni i Luca Castelazzi a nazočni su u ime kluba bili Marco Branca i Luis Figo. Naravno da je iskorištena prilika za predstaviti novog trenera Rafu Beniteza, a izložena su bila i sva tri trofeja koje je naš klub osvoji u prošloj sezoni.

dresovi1 dresovi2 dresovi3
8 thoughts on “Predstavljeni novi dresovi

  1. Dexter

    Katastrofa! Umjesto da slože dres koji će bit oku ugodan i suvenirski primjerak, jer smo prethodne sezone osvojili sve, pa bi ga vjerojatno puno ljudi (uključujući i mene) kupilo, uokvirilo i prikucalo na zid, oni “dizajniraju” ovo! Još kad vidim da su na majici pruge (ako se ono prugama može nazvat) okomite, a na štucnama vodoravne i da su gornje nazubljene, a donje nisu dođe mi povraćat. Najsmješnije od svega je to što će iduće sezone jedan talijanski klub, a Italija je svjetski poznata po modi, estetici i stilu, kao zasluženo trenutno najeksponiranjii klub na svijetu na domaćem terenu (a i svugdje drugdje gdje budu nosili domaćinsku garnituru) izgledat smiješno.

Odgovori